Ayhan Artar Kimdir?

Ayhan Artar
Dr. Ayhan ARTAR; çalışma yaşamı boyunca kurumsal gelişim ve büyüme altında stratejik planlama ve kontrol, iş geliştirme ve basitleştirme, verimlilik ölçümü ve performansyönetimi, eğitim ve gelişim; maliyetlendirme ve fiyatlandırma uygulamaları konularında hizmet vermiştir. Çalışma konularında basılmış uygulamalı eserleri ve makaleleri bulunmaktadır.
Kurumsal gelişim ve büyüme konularında çok sayıda kamu ve özel sektör deneyimi vardır. Yürüttüğü projelerde ve çalışmalarında teori ile uygulamayı birleştirerek örnek gösterilen çok sayıdabaşarıya imza atmıştır. Çalışma konularında basılmış uygulamalı eserleri ve makaleleri bulunmaktadır.
Yaşanmışlıkları ve öğrendikleri ile kuruma özel değişim yönetimi araçları oluşturmakta, uygulamaya almakta ve gözetimini yapabilmektedir. Ülkemizin farklı ölçekteki kuruluşlarında işhedeflerini gerçekleştirme süreçlerini yönetmiştir.

Galeri

Ayhan ARTAR, çalışma yaşamı boyunca kurumsal gelişim ve büyüme altında stratejik planlama ve kontrol, iş geliştirme ve basitleştirme, verimlilik ölçümü ve performans yönetimi, eğitim ve gelişim; maliyetlendirme ve fiyatlandırma uygulamaları konularında hizmet vermiştir.

Çalışma konularında basılmış uygulamalı eserleri ve makaleleri bulunmaktadır.